Наші роботи

Компанія «Меблі-Василь» представляє величезне найменування меблевих товарів, до того ж, цілком різних зразків для облаштування Ваших віталень і спалень, кухонь і коридорів, дитячих кімнат та інших приміщень Вашого помешкання. Також ми зажди раді виготовити меблі персонально для Вас, аби створити унікальний вигляд Вашого дому. І навіть більше, з нашим тривалим досвідом діяльності в меблевій галузі ми зуміємо сконструювати і зробити красиві, компактні і вигідні у користуванні меблі для офісів, аптек, готелів.

Меблі для кухні цілеспрямовано створюються нашою компанією заради формування ідеального простору для появи Ваших кулінарних шедеврів. Ми щиро сподіваємось, що кухонні меблі від «Меблі-Василь» лише додаватимуть Вам натхнення і творчих ідей для витворів кулінарного мистецтва, котрими Ви дивуватимете своїх рідних. Наші кухонні стінки і столи разом зі стільцями виготовляються з натуральної сировини, тому є безпечними у користуванні. А багатогранність вибору кухонь, який ми залюбки пропонуємо, сподобається цінителям виняткових меблів.

Найперше, куди потрапляють Ваші гості, як тільки переступлять поріг Вашої домівки – у коридор. Ми здатні запропонувати прекрасні взірці передпокоїв любого розміру, щоби наші меблі максимально влучно заповнили простір Вашого коридору, не зробивши його ані затісним, ані занадто пустим. Наші передпокої для коридорних приміщень можуть бути як суцільно складеними, так і  поділятись на окремі частини: вішалки, шафки, тумби для взуття та інше. Але, у будь-якому разі, вони формуватимуть довершений образ кожного коридору.

Омеблювання дитячої кімнати є надважливим завданням для всіх батьків. Оскільки мудро впорядкована кімната для дітей даруватиме їм спокійну атмосферу для зростання і навчання. А найголовніше у цьому ділі – це, звичайно, знайти меблі, які би ідеально підходили до розміру і ремонту кімнати Ваших дітей. Ми можемо запропонувати Вам значний вибір готових дитячих меблів за помірними цінами, а також індивідуальний підхід наших дизайнерів у формуванні неперевершених меблів для кімнати саме Ваших малят.

Для процвітання Вашого готельного бізнесу конче потрібно мати красиві функціональні меблі, котрі би ідеально підходили до інтер’єру готельного закладу, яким Ви володієте. У свою чергу, ми готові запропонувати Вам розробити цілком ексклюзивні меблі для готельних номерів, усіх залів та холів Вашого готелю чи хостелу. Виробляючи всі меблі з матеріалів високого ґатунку, ми ще й стараємось вкласти в них часточку свого тепла – тоді готельні меблі спроможні створити добру атмосферу і прекрасні враження Вашим відвідувачам.

Враховуючи, що аптека – це місцина, куди люди йдуть за засобами для покращення свого здоров’я і самопочуття, то треба, щоби аптечне приміщення теж на них позитивно впливало. І в цьому найвагоміший вплив чинитимуть аптечні меблі, а саме, їхня форма, колір, співвідношення скляної частини з меблевою, тощо. Коли Ви – власник аптеки чи мережі аптек, тоді, не зволікаючи даремно часу, зверніться сміло до нас, у «Меблі-Василь». Наші знання і професійний досвід сформують бездоганний інтер’єр для Ваших аптечних закладів.

Зручність у використанні і місткість для всіх складових комп’ютера є тими базовими критеріями, за якими, зазвичай, вибирають комп’ютерні столи. Крім того, оригінальність дизайну теж є вагомим фактором, який спонукає покупця зупинитись на певній моделі стола для комп’ютера. Як Ви бажаєте дізнатись, якими досконалими бувають комп’ютерні столи з усіма додатковими відділеннями і поличками, то приходьте до магазину «Меблі-Василь» і віднайдіть для себе найкращий стіл під свій персональний комп’ютер.

Вітальня – місце гамірних святкувань днів народжень, важливих сімейних дат і безлічі празників. Такий собі осередок урочистості і святковості в хаті, тому й повинен виглядати відповідно – у вишуканому меблевому обрамленні. А в нас представлено широке різноманіття меблів до вітальної кімнати, які Ви побачите, коли відвідайте магазин нашої компанії. Бездоганно підібрані кольори і деталі в кожній нашій моделі роблять її унікальним витвором завдяки старанням наших спеціалістів. Одягніть свою вітальню в особливе меблеве вбрання!

Оригінальні моделі шаф-купе компанії «Меблі-Василь» не залишають нікого байдужим і спонукають купити одним лиш виглядом. А все тому, що ми прагнемо до досконалості кожної деталі шаф-купе, працюючи над їхнім виробленням. Ви маєте можливість замовити у наших дизайнерів абсолютно нову модель шафи-купе, яка би цілковито задовольнила всі потреби Вашої сім’ї. Крім того, Ви завше можете обрати бажаний Вами зразок шафи серед наших готових шаф-купе. Завітайте до нас і потіште себе та своїх близьких доречним придбанням омріяної шафи-купе!

Презентуємо до Вашої уваги багатий вибір меблів для спалень. У нас Ви знайдете ліжка, шафи, тумби, комоди та інші меблі, які Вам знадобляться для формування Вашої неповторної спальні. Наші меблі для спальної кімнати можуть вразити своєю вишуканістю і створити для Вас розкішну спальню в домі для Вашого чарівного відпочинку і сну. Меблі для спальної від «Меблі-Василь» теж бувають прикладами простоти і лаконічності, а водночас модерності дизайну. Тож у нашому магазині Ви побачите спальні на всякий смак – можемо Вас у цьому запевнити.

Вміло підібрані меблі для офісного приміщення формують перше враження всіх осіб, які лиш завітають до того офісу. А ми вже точно знаємось на тому, як перетворити робочий простір Вашої фірми на успішне обличчя Вашого бізнесу. Вдале омеблювання офісу справлятиме хороше враження як на Ваших ділових партнерів, що прийдуть до Вас розмовляти про співпрацю, так і на Ваших працівників, діючи позитивно на їхню працездатність. Наші дизайнери створять для Вас чудові офісні умови праці з допомогою вироблених нами меблів.

Коли Ви мешкаєте у невеликій за площею квартирі чи просто вбачаєте необхідність розділити якусь із кімнат на дві частини, тоді міжкімнатна перегородка – це саме те, що Вам знадобиться! Встановлення такого роду перегородки буде Вашим наймудрішим рішенням в упорядкуванні квартирного простору. За допомогою неї Ви зможете фактично створити дві різні за призначенням кімнати в межах однієї. До того ж, якщо у Вашій хаті буде міжкімнатна перегородка від «Меблі-Василь», то житлове приміщення відразу набуде стильності та неповторності.

У нашій компанії наявний широкий асортимент меблів для гардеробних кімнат, який Вас обов’язково зацікавить. Окремі шафки для верхнього одягу та тумби для взуття, і стелажі з поличками для всякого вбрання відмінно слугуватимуть Вашим речам на довгі роки. Ми зуміємо без проблем виготовити меблі для Вашої гардеробної кімнати дому, котрі би повністю підходили до вже існуючих меблів та елементів побуту інших кімнат. А як Ви захочете мати в своїй оселі незвичайну і ні на чию несхожу гардеробну, тоді доручіть це завдання нашій фірмі.

 

 

Замовити товар

 


×
Написати нам

 
×